Poptávkový formulář

Email
Telefon
Zpráva
MH - plast, s.r.o. - netkatalog.czPlastová okna - netkatalog.cz

Vyrábíme z německého profilového systému SCHÜCO. Firma Schüco je největší výrobce profilů v Evropě.

 

Profilové systémy:

Schüco LivIng – nový Twin-Systém od Schüco

Systémové detaily

Těsnění

Též u oken rozhoduje kvalita těsnění o dlouhodobé životnosti stavebních prvků. Proto nabízí Schüco jako jediný systémový dodavatel továrně narolované EPDM-těsnění u svých okenních a dveřních profilových systémů. Tato poskytují veškeré vlastnosti, které dobré těsnění vyžaduje:

1. Účinek těsnění

2. Tvarová paměť

Porovnání tvarové paměti* Schüco EPDM-těsnění a Ne-EPDM-těsnění výrazně ukazuje, že kvalitativně vysokohodnotný materiál EPDM-funkčních těsnění si udržuje po celkovou dobu použití své pozitivní užitné vlastnosti v ohledu na ochranu proti průvanu, chladu, vlhkosti nebo hluku. Ne-EPDM-těsnění ztrácí mezitím v prvních letech enormně na elasticitě a drolí se. Po skoro 7 letech je těsnící účinnost okolo 50 %.

3. Spojení v rozích

S novým okenním a dveřním systémem Schüco LivIng prezentuje Schüco celosvětově první svařovatelné EPDM-těsnění: Společně s kooperativním partnerem Semperit vyvinuté, je k dispozici našim Schüco partnerům nová technologie těsnění. Nasazením elastického, svařovatelného materiálu je vytvořen po obvodu těsnící rám bez tvrdých návarků- se zvýšenou těsností v rozích a opticky uzavřeným detailem rohu.

Energetická účinnost

Coby 7-komorová konstrukce profilu dosahuje Schüco LivIng se stavební hloubkou 82 mm mimořádné Uf-hodnoty. In puncto tepelná izolace můžeme naplnit nároky stavebníků se standardními profilovými kombinacemi nové serie splnit nejhospodárnějším způsobem – bez náročných dodatečných opatření:

CORONA CT 70 Nadčasový, bezpečný, efektivní systém

   

Okenní systém Corona CT 70 je univerzálním v oblasti plastových okenních systémů s vysokou tepelnou izolací a rozsáhlým příslušenstvím. Pětikomorový systém se stavební hloubkou 70 mm tvoří základ vynikající izolace ve spojení s obvodovým dorazovým těsněním a tepelně izolačním sklem vychází izolační hodnoty, které si ještě před pár lety nedovedl nikdo ani představit. Součinitel prostupu tepla profilu Uf = 1,4 W/m2K. Při zasklení izolačním dvojsklem Ug = 1,1 W/m2K je výsledný součinitel prostupu tepla celého okna Uw = 1,2 W/m2K.

Bezpečnost

Prostřednictvím široké nabídky nejrůznějších variant kování je možno okna vybavit adekvátně potřebným bezpečnostním požadavkům. Silné ocelové profily v krycích a okenních rámech zajišťují vysokou stabilitu a dlouhou životnost těchto oken. Veškeré kování je bezpečně a natrvalo ukotveno v obvodovém ocelovém vyztužení. I to přispívá k Vaší bezpečnosti a navýšení hodnoty Vašich oken. 

Komfort

Nová okna navíc zajišťují maximální komfort bydlení. Neboť jejich konstrukce a použité materiály zajišťují velmi efektivní protihlukovou ochranu. Dvě roviny izolace současně brání pronikání vzduchu i za velmi silného větru. Optimální transparentnost v současnosti používaných izolačních skel navíc zajišťuje nesrovnatelně vysokou míru světelného zdroje.

Desing

Okna Corona CT 70 bodují svými nadčasovými křivkami a úzkými konturami profilů. Vyvážený desing rámových kontur modelu Classic zdůrazňuje individuální styl Vašeho domu. Pomocí široké škály barevných a dřevěných dekorů lze realizovat vlastní akcent nejen interiérových prostorů. Díky oknům Corona CT 70 disponujete nejen možností realizace atraktivního a přívětivého vzhledu Vašeho domu, nýbrž také technické optimalizace a zachování nebo dokonce znásobení jeho hodnoty. Čiště konturované rámy s úzkými pohledovými šířkami zvyšují podíl skleněné plochy okna. To znamená více světla, více světlosti, uvolněná a příjmená atmosféra. 

Více na Katalog 1

CORONA SI 82 - Energicky úsporné profily pro nejvyšší nároky

Ze systému Corona SI 82 jsou vyráběna energeticky úsporná okna Thermo 6. Ty jsou ideální odpovědí na stále rostoucí energetické náklady a zvýšené požadavky ochrany životního prostředí. Díky šestikomorovému profilu s dorazovým a středovým těsněním, hloubkou profilu 82 mm a hloubkou uložení zasklení 18 mm dosahuje profil vynikající tepelné izolace, které dosud nebylo možno realizovat bez nákladných doplňkových opatření. Součinitel prostupu tepla Uf = 1,1 W/m2K. při zasklení izolačním trojskem Ug = 0,5 W/m2K. je výsledný součinitel prostupitel celého okna Uw = 0,77 W/m2K.

Bezpečnost

Energeticky úsporná okna Thermo 6 představují nejen moderní, elegantní vzhled, nýbrž také vysoký stupeň bezpečí a spolehlivou ochranu Vaší soukromé sféry. Moderní technologie ztěžují život zlodějům a zabezpečují Vaší domácnost. Díky vynikající odolnosti použitých materiálů nabízí energeticky úsporná okna Thermo 6 účinnou ochranu před vetřelci: díky obvodové ocelové výztuži a nadprůměrné konstrukční tloušťce s hluboko uloženým kováním, které je spolehlivě přišroubováno k této ocelové výztuži. 

Komfort

Vedle vyzrálé profilové technologie poskytují energeticky úsporná okna Thermo 6 navíc vysokou izolaci proti hluku a povětrnostním podmínkám - díky třem nezávislým rovinám těsnění. Vynikající tepelně ozolační vlastnosti dělají z energeticky úsporných oken Thermo 6 skutečné pohodáře - neboť teplota na vnitřní straně rámu neklesne ani za nejtužší zimy citelně pod hodnotu pokojové teploty. Trvale a účinně je tak bráněno průvanu a kondenzačním jevům. 

Desing

Energeticky úsporná okna Thermo 6 umožňují - díky inovační okenní a rámové technologii - kombinaci moderního designu a filigránních pohledových šířek s optimálními tepelně-izolačními vlastnostmi. I přes tyto vynikající tepelně-izoční vlastnosti zůstávají rámové profily elegantní a úzké, a přivádí do Vašeho obytného prostoru mnoho světla. Díky energeticky úsporným oknům Thermo 6 můžete - především u novostaveb - plánovat větší a tím i světlejší okna. Okenní plochy lze zvětšit až o 30 % - a to za dodržení všech zákonných tepelně-izolačních předpisů. Použitím nejrůznějších fólií, ať již v RAL-odstínech nebo s imitací dřeva, můžete navíc zcela individuálně zvýraznit svou fasádu.

Více na Katalog 2

Barevné provedení PVC profilů